Змішувач кухонний з висувним виливом Officine Gessi нержавіюча сталь (60053#149)
- Виробник: Gessi
- Артикул: 60053#149
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
18479 грн.
Колекція Officine Gessi — це сучасне переосмислення індустріальної естетики у вишуканому дизайнерському стилі. Змішувачі вирізняються брутальною механічною виразністю, натхненою формами та деталями професійного обладнання. Серед ключових рис — шестигранні гайки, текстуровані металеві поверхні, а також важелі з механічним характером, що нагадують елементи інструментів. Ці деталі підкреслюють індустріальний стиль, забезпечуючи водночас високу функціональність і зручність у користуванні. Поєднання строгих ліній, відкритих конструктивних елементів і преміальних матеріалів створює виразний технологічний образ, який додає кухні характеру та особливого настрою. Officine Gessi — вибір для тих, хто цінує нестандартний дизайн, технічну естетику та індивідуальність простору.
| Характеристики змішувача | |
| Серія | Officine |
| Вид поверхні | нержавіюча сталь |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Тип підключення | до водопроводу |
| Монтаж | на мийку / стільницю |
| Тип виливу | з висувним шлангом |
| Вигляд виливу | поворотний |
| Висота виливу | 260 мм |
| Довжина виливу | 220 мм |
| Вид картриджа | керамічний |
| Довжина з'єднувальних шлангів. | 417 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 33,5 мм |
| Максимальна товщина стільниці | 40 мм |
| Особливості моделі | кут повороту виливу 360 °, багаторівневий аератор |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантія | 2 роки |








