Змішувач кухонний з гнучким виливом та двоструменевим душем Officine Gessi нержавіюча сталь з чорним (60055#599)
- Виробник: Gessi
- Артикул: 60055#599
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
33552 грн.
Колекція Officine Gessi — це сучасне переосмислення індустріальної естетики у вишуканому дизайнерському стилі. Змішувачі вирізняються брутальною механічною виразністю, натхненою формами та деталями професійного обладнання. Серед ключових рис — шестигранні гайки, текстуровані металеві поверхні, а також важелі з механічним характером, що нагадують елементи інструментів. Ці деталі підкреслюють індустріальний стиль, забезпечуючи водночас високу функціональність і зручність у користуванні. Поєднання строгих ліній, відкритих конструктивних елементів і преміальних матеріалів створює виразний технологічний образ, який додає кухні характеру та особливого настрою. Officine Gessi — вибір для тих, хто цінує нестандартний дизайн, технічну естетику та індивідуальність простору.
| Характеристики змішувача | |
| Серія | Officine |
| Вид поверхні | нержавіюча сталь та чорний колір |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Тип підключення | до водопроводу |
| Монтаж | на мийку / стільницю |
| Тип виливу | з перемиканням на душ |
| Вигляд виливу | поворотний |
| Висота виливу | 256 мм |
| Довжина виливу | 228 мм |
| Вид картриджа | керамічний |
| Довжина з'єднувальних шлангів. | 487 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 33,5 мм |
| Максимальна товщина стільниці | 40 мм |
| Особливості моделі | кут повороту виливу 360 °, багаторівневий аератор |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантія | 2 роки |









