Меблева ніжка Ipea Hades (20FHADC220Z) хром
- Виробник: Ipea
- Артикул: 20FHADC220Z
- В НАЯВНОСТІ
-
352 грн.
Меблева ніжка Ipea Hades (20FHADC220Z) колір хром.
| Характеристики меблевої опори / ніжки | |
| Вид | меблева ніжка |
| Модель | Hades |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Матеріал | хромований метал + пластиковий наконечник |
| Колір | хром |
| Max навантаження | >150 кг |
| Країна виробник | Італія |





