Поворотно-висувна система Salice Bortoluzzi Exedra ліва (VE55BMS2500NN)
- Виробник: Salice (Bortoluzzi)
- Артикул: VE55BMS2500NN
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
51965 грн.
Система відчинення дверей із засувом усередину меблів. Траєкторія руху дверей, оснащена механізмом Exedra наступна: двері відчиняються як розстібні, потім ковзають уздовж бічної стінки шафи, залишаючи вільним простір перед шафою.
- Бренд: Salice (Bortoluzzi)
- Тип: Орний-прихований
- Товщина фасаду, мм: 18-30
- Регулювання по вертикалі: +4/-1 мм
- Тип доводчика: Магнітний
- Кількість фасадів: 1
- Максимальна вага фасаду: 30 кг
- Регулювання по горизонталі: ±2 мм
- Регулювання за глибиною: ±4 мм
- Ширина фасаду, мм: 500-700
- Доводчик на відкривання: Так
- Доводчик на закривання: Так
| Характеристики меблевого механізму | |
| Вид | поворотно-висувна система |
| Тип | орний-прихований |
| Товщина фасаду | 18-30 мм |
| Максимальна вага фасаду | 30 кг |
| Кількість фасадів | |
| Регулювання по горизонталі | +2/-2 мм |
| Ширина фасаду | 500-700 мм |
| Доводчик на закривання | |
| Доводчик на відкривання | |
| Тип доводчика | магнітний |
| Регулювання по вертикалі | +4/-1 мм |
| Регулювання по глибині | +4/-4 мм |
| Країна бренду | Італія |








