Опора для столу Scab Design Tiffany 730 мм (5173 OM) матове золото
- Виробник: Scab Design
- Артикул: 5173 OM
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
8701 грн.
Опора для столу Scab Design Tiffany 730 мм (5173 OM) колір матове золото.
Опора Tiffany розроблена командою дизайнерів Scab з урахуванням потреб клієнтів по всьому світу. Цей продукт допоможе облаштувати простір як вдома, так і громадське місце всередині приміщення.
| Характеристики меблевої опори / ніжки | |
| Вид | опора для столу |
| Модель | Tiffany |
| Висота | 730 мм |
| Діаметр / Ширина задньої спинки (основи) | 450 мм |
| Діаметр колони | 50 мм |
| Max діаметр стільниці | 90 см |
| Max розмір стільниці | 80x80 см |
| Умови експлуатації | в приміщенні |
| Матеріал каркасу | сталь, чавун |
| Особливості конструкції | кругла сталева колона з плоскою круглою чавунною основою |
| Кількість ніжок | 1 |
| Форма бази | кругла |
| Колір | матове золото |
| Комплектація | елементи опори в розібраному вигляді в 1-й коробці, фурнітура для кріплення |
| Об'єм упаковки | 0,051 м3 |
| Вага в упаковці | 5,5 кг |
| Країна виробник | Італія |



