Ручка накладна Viefe 1120 мм (0375.1120.L.09) чорний матовий
- Виробник: Viefe
- Артикул: 0375.1120.L.09
- В НАЯВНОСТІ
-
1243 грн.
Ручка накладна Viefe 1120 мм (0375.1120.L.09), обробка чорна матова.
| Характеристики меблевої ручки | |
| Лінійка | Vann |
| Стиль ручки | Modern |
| Міжцентрова відстань | 1120 мм |
| Габаритні розміри | 1200х44 мм |
| Оздоблення | Чорний матовий |
| Тип ручки | Накладна |
| Матеріал | Алюміній |
| Комплектація | 4 гвинти М4х25 мм |
| Країна виробник | Іспанія |




