Ручка-скоба Viefe 128 мм (0077.128.L.M2) чорний матовий
- Виробник: Viefe
- Артикул: 0077.128.L.M2
- В НАЯВНОСТІ
-
311 грн.
Ручка-скоба Viefe 128 мм (0077.128.L.M2), обробка чорна матова.
| Характеристики меблевої ручки | |
| Лінійка | Angle |
| Стиль ручки | Loft |
| Міжцентрова відстань | 128,160 мм |
| Габаритні розміри | 200х20 мм |
| Оздоблення | Чорний матовий |
| Тип ручки | Накладна |
| Матеріал | Алюміній |
| Комплектація | 2 гвинти М4х25 мм |
| Країна виробник | Іспанія |






