Ручка накладна Viefe 128 мм (0117.128.L.24) нержавіюча сталь
- Виробник: Viefe
- Артикул: 0117.128.L.24
- В НАЯВНОСТІ
-
241 грн.
Ручка накладна Viefe 128 мм (0117.128.L.24), оздоблення нержавіюча сталь.
| Характеристики меблевої ручки | |
| Лінійка | Curve |
| Стиль ручки | Scandi |
| Міжцентрова відстань | 128 мм |
| Габаритні розміри | 200x36 мм |
| Оздоблення | Нержавіюча сталь |
| Тип ручки | Накладна |
| Матеріал | Алюміній |
| Комплектація | 2 гвинти М4х25 мм |
| Країна виробник | Іспанія |








