Ручка накладна Viefe 128 мм (0375.128.L.29) латунь темна матова
- Виробник: Viefe
- Артикул: 0375.128.L.29
- В НАЯВНОСТІ
-
305 грн.
Ручка накладна Viefe 128 мм (0375.128.L.29), оздоблення латунь темна матова.
| Характеристики меблевої ручки | |
| Лінійка | Vann |
| Стиль ручки | Modern |
| Міжцентрова відстань | 128 мм |
| Габаритні розміри | 200х44 мм |
| Оздоблення | Латунь темна матова |
| Тип ручки | Накладна |
| Матеріал | Алюміній |
| Комплектація | 2 гвинти М4х25 мм |
| Країна виробник | Іспанія |






