Ручка-скоба Viefe 160 мм (0430.160.L.291) латунь темна матова
- Виробник: Viefe
- Артикул: 0430.160.L.291
- В НАЯВНОСТІ
-
420 грн.
Ручка-скоба Viefe 160 мм (0430.160.L.291), оздоблення латунь темна матова.
| Характеристики меблевої ручки | |
| Лінійка | Graf Mini |
| Стиль ручки | Loft |
| Міжцентрова відстань | 160 мм |
| Габаритні розміри | 182х8 мм |
| Оздоблення | Латунь темна матова |
| Тип ручки | Скоби |
| Матеріал | Алюміній |
| Комплектація | 2 гвинти М4х25 мм |
| Країна виробник | Іспанія |





