Ручка-скоба Viefe 192 мм (0536.192.Z.620) латунь
- Виробник: Viefe
- Артикул: 0536.192.Z.620
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
882 грн.
Ручка-скоба Viefe 192 мм (0536.192.Z.620), обробка латунь.
| Характеристики меблевої ручки | |
| Лінійка | Luv |
| Стиль ручки | Modern |
| Міжцентрова відстань | 192 мм |
| Габаритні розміри | 202х17,5 мм |
| Оздоблення | Латунь |
| Тип ручки | Скоби |
| Матеріал | Замок |
| Комплектація | 2 гвинти М4х25 мм |
| Країна виробник | Іспанія |





