Ручка-скоба Viefe 256 мм (0430.256.L.24) нержавіюча сталь
- Виробник: Viefe
- Артикул: 0430.256.L.24
- В НАЯВНОСТІ
-
515 грн.
Ручка-скоба Viefe 256 мм (0430.256.L.24), оздоблення нержавіюча сталь.
| Характеристики меблевої ручки | |
| Лінійка | Graf Mini |
| Стиль ручки | Loft |
| Міжцентрова відстань | 256 мм |
| Габаритні розміри | 278х8 мм |
| Оздоблення | Нержавіюча сталь |
| Тип ручки | Скоби |
| Матеріал | Алюміній |
| Комплектація | 2 гвинти М4х25 мм |
| Країна виробник | Іспанія |






