Ручка-скоба Viefe 320 мм (0452.320.F.M2) чорний матовий
- Виробник: Viefe
- Артикул: 0452.320.F.M2
- В НАЯВНОСТІ
-
386 грн.
Ручка-скоба Viefe 320 мм (0452.320.F.M2), обробка чорна матова.
| Характеристики меблевої ручки | |
| Лінійка | Brave |
| Стиль ручки | Modern |
| Міжцентрова відстань | 320 мм |
| Габаритні розміри | 420x8 мм |
| Оздоблення | Чорний матовий |
| Тип ручки | Скоби |
| Матеріал | Алюміній |
| Комплектація | 2 гвинти М4х25 мм |
| Країна виробник | Іспанія |









