Ручка-скоба Viefe 320 мм (0536.320.Z.M2) чорний матовий
- Виробник: Viefe
- Артикул: 0536.320.Z.M2
- В НАЯВНОСТІ
-
791 грн.
Ручка-скоба Viefe 320 мм (0536.320.Z.M2), обробка чорний матовий.
| Характеристики меблевої ручки | |
| Лінійка | Luv |
| Стиль ручки | Modern |
| Міжцентрова відстань | 320 мм |
| Габаритні розміри | 330х17,5 мм |
| Оздоблення | Чорний матовий |
| Тип ручки | Скоби |
| Матеріал | Замок |
| Комплектація | 2 гвинти М4х25 мм |
| Країна виробник | Іспанія |





