Ручка-скоба Viefe 992 мм (0452.992.F.M2) чорний матовий
- Виробник: Viefe
- Артикул: 0452.992.F.M2
- В НАЯВНОСТІ
-
883 грн.
Ручка-скоба Viefe 992 мм (0452.992.F.M2), обробка чорна матова.
| Характеристики меблевої ручки | |
| Лінійка | Brave |
| Стиль ручки | Modern |
| Міжцентрова відстань | 992 мм |
| Габаритні розміри | 1040x8 мм |
| Оздоблення | Чорний матовий |
| Тип ручки | Скоби |
| Матеріал | Алюміній |
| Комплектація | 4 гвинти М4х25 мм |
| Країна виробник | Іспанія |









