Ручка-скоба Citterio Giulio 1024 мм (8 1209.1024.0903) матове золото
- Виробник: Citterio Giulio
- Артикул: 8 1209.1024.0903
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
1885 грн.
Ручка-скоба Citterio Giulio 1024 мм (8 1209.1024.0903), обробка матове золото.
| Характеристики меблевої ручки | |
| Колекція | Contemporary |
| Лінійка | Bar |
| Стиль ручки | Modern |
| Міжцентрова відстань | 1024 мм |
| Габаритні розміри | 1034х10 мм |
| Оздоблення | Матове золото |
| Тип ручки | Скоби |
| Матеріал | Замок |
| Комплектація | 2 гвинти М4х25 мм |
| Країна виробник | Італія |

