Ручка-скоба Citterio Giulio 128 мм (9 1349.0128.14) 24к золото
- Виробник: Citterio Giulio
- Артикул: 9 1349.0128.14
- В НАЯВНОСТІ
-
373 грн.
Ручка-скоба Citterio Giulio 1024 мм (9 1349.0128.14), обробка 24к золото.
| Характеристики меблевої ручки | |
| Колекція | Contemporary |
| Лінійка | Handles |
| Стиль ручки | Classic |
| Міжцентрова відстань | 128 мм |
| Габаритні розміри | 144х24 мм |
| Оздоблення | 24к золото |
| Тип ручки | Скоби |
| Матеріал | Замок |
| Комплектація | 2 гвинти М4х25 мм |
| Країна виробник | Італія |


