Ручка накладна Citterio Giulio 160 мм (25 854.0160.0252) чорний матовий
- Виробник: Citterio Giulio
- Артикул: 25 854.0160.0252
- В НАЯВНОСТІ
-
321 грн.
Ручка накладна Citterio Giulio 160 мм (25 854.0160.0252), обробка чорна матова.
| Характеристики меблевої ручки | |
| Колекція | Contemporary |
| Лінійка | Blade |
| Стиль ручки | Overhead |
| Міжцентрова відстань | 160 мм |
| Габаритні розміри | 180х27 мм |
| Оздоблення | Чорний матовий |
| Тип ручки | Накладна |
| Матеріал | Алюміній |
| Комплектація | 2 гвинти М4х25 мм |
| Країна виробник | Італія |




