Накладна ручка Viefe 416 мм (0077.416.L.M2) чорний матовий
- Виробник: Viefe
- Артикул: 0077.416.L.M2
- В НАЯВНОСТІ
-
699 грн.
Накладна ручка Viefe 416 мм (0077.416.L.M2), обробка чорна матова.
| Характеристики меблевої ручки | |
| Лінійка | Angle |
| Стиль ручки | Loft |
| Міжцентрова відстань | 416 мм |
| Габаритні розміри | 500х20 мм |
| Оздоблення | Чорний матовий |
| Тип ручки | Накладна |
| Матеріал | Алюміній |
| Комплектація | 2 гвинти М4х25 мм |
| Країна виробник | Іспанія |






