Ручка-кнопка Citterio Giulio 65 мм (81170.0016.0505) титан
- Виробник: Citterio Giulio
- Артикул: 8 1170.0016.0505
- В НАЯВНОСТІ
-
351 грн.
Ручка-кнопка Citterio Giulio 65 мм (81170.0016.0505), обробка титан.
| Характеристики меблевої ручки | |
| Колекція | Contemporary |
| Лінійка | Bar |
| Стиль ручки | Modern |
| Міжцентрова відстань | 65 мм |
| Габаритні розміри | 65х15 мм |
| Оздоблення | Титан |
| Тип ручки | Кнопки |
| Матеріал | Замок + Алюміній |
| Комплектація | 2 гвинти М4х25 мм |
| Країна виробник | Італія |



