Ручка-кнопка Citterio Giulio 65 мм (8 1170.0016.0911)
- Виробник: Citterio Giulio
- Артикул: 8 1170.0016.0911
- В НАЯВНОСТІ
-
351 грн.
Ручка-кнопка Citterio Giulio 65 мм (81170.0016.0911), обробка платина.
| Характеристики меблевої ручки | |
| Колекція | Contemporary |
| Лінійка | Bar |
| Стиль ручки | Modern |
| Міжцентрова відстань | 65 мм |
| Габаритні розміри | 65х15 мм |
| Оздоблення | Платина |
| Тип ручки | Кнопки |
| Матеріал | Замок + Алюміній |
| Комплектація | 2 гвинти М4х25 мм |
| Країна виробник | Італія |



