Кухонна мийка Foster Circolari 1130 068
- Виробник: Foster
- Артикул: 1130 068
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
40534 грн.
Накладна, до рівня кругла кухонна мийка Foster Circolari 1130 068 з нержавіючої сталі (PVD Copper) з однією чашею без крила.
Аксесуари: 8648 002.
| Характеристики кухонної мийки | |
| Серія | Circolari |
| Тип монтажу | накладна, до рівня |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Форма | кругла |
| Вид поверхні | PVD Copper |
| Наявність крила | без крила |
| Розміри мийки | 425х425 мм |
| Кількість чаш | одна |
| Розмір чаш(і) | 380х380 мм |
| Глибина чаш(і) | 180 мм |
| Колір мийки | мідь |
| Монтажний отвір | 410х410 мм |
| Комплектація | сифон, перелив, кріплення |
| Країна виробник | Італія |




