Кухонна мийка Foster Circolari 1130 860
- Виробник: Foster
- Артикул: 1130 860
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
11254 грн.
Кругла кухонна мийка Foster Circolari 1130 860 з полірованої нержавіючої сталі з однією чашею без крила.
| Характеристики кухонної мийки | |
| Серія | Circolari |
| Тип монтажу | підстільний |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Форма | кругла |
| Вид поверхні | полірована |
| Наявність крила | без крила |
| Розміри мийки | 425х425 мм |
| Кількість чаш | одна |
| Розмір чаш(і) | 380х380 мм |
| Глибина чаш(і) | 180 мм |
| Колір мийки | нержавіюча сталь |
| Монтажний отвір | 380х380 мм |
| Комплектація | сифон, перелив, кріплення |
| Країна виробник | Італія |



