Кухонна мийка Foster S4001 69x40 3138 850
- Виробник: Foster
- Артикул: 3138 850
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
27248 грн.
Підстільна прямокутна кухонна мийка Foster S4001 69x40 3138 850 з полірованої нержавіючої сталі з однією чашею без крила.
Аксесуари для мийки: 8156 000, 8153 100, 8611 000, 8100 306, 8642 004.
| Характеристики кухонної мийки | |
| Серія | S4001 |
| Тип монтажу | підстільний |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Форма | прямокутна |
| Вид поверхні | полірована |
| Наявність крила | без крила |
| Розміри мийки | 695х405 мм |
| Кількість чаш | одна |
| Розмір чаш(і) | 665х375 мм |
| Глибина чаш(і) | 200 мм |
| Колір мийки | нержавіюча сталь |
| Монтажний отвір | 665х375 R12 мм |
| Комплектація | сифон, перелив, кріплення |
| Країна виробник | Італія |




