Кухонна мийка Foster S4001 75х44 3352 050
- Виробник: Foster
- Артикул: 3352 050
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
50843 грн.
Накладна, прямокутна кухонна мийка Foster S4001 75х44 3352 050 з полірованої нержавіючої сталі з двома чашами без крила.
Аксессуары для мойки: 8644 041, 8631 300, 8657 001, 8644 101, 8153 100, 8644 042, 8159 101, 8611 000, 8100 201, 8100 303, 8154 000, 8151 000, 8407 108, 8407 109, 8407 113, 8407 117, 8407 116, 8407 115.
| Характеристики кухонної мийки | |
| Серія | S4001 |
| Тип монтажу | накладна, до рівня |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Форма | прямокутна |
| Вид поверхні | полірована |
| Наявність крила | без крила |
| Розміри мийки | 750x440 мм |
| Кількість чаш | дві |
| Розмір чаш(і) | 340х400 мм, 340х400 мм |
| Глибина чаш(і) | 200 мм, 200 мм |
| Колір мийки | нержавіюча сталь |
| Монтажний отвір | 730х430 мм |
| Комплектація | сифон, перелив, кріплення |
| Країна виробник | Італія |



