Кухонна мийка Foster Stripe 117х51 4504 051 RH
- Виробник: Foster
- Артикул: 4504 051 RH
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
54653 грн.
Накладна прямокутна кухонна мийка Foster Stripe 117х51 4504 051 RH із полірованої нержавіючої сталі з однією чашею та крилом.
Аксесуари для миття: 8643 117, 8100 305.
| Характеристики кухонної мийки | |
| Серія | Stripe |
| Тип монтажу | накладна |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Форма | прямокутна |
| Вид поверхні | полірована |
| Наявність крила | з крилом |
| Розміри мийки | 1173х513 мм |
| Кількість чаш | одна |
| Розмір чаш(і) | 750х350 мм |
| Глибина чаш(і) | 215 мм |
| Колір мийки | нержавіюча сталь |
| Монтажний отвір | 1140х480 мм |
| Особливості моделі | отвір під змішувач, тримач ножів |
| Комплектація | вентиль-ексцентрик 3,5", сифон, перелив, кріплення, тримач ножів |
| Країна виробник | Італія |



