Змішувач кухонний Guglielmi Pura AP70010#05
- Виробник: Guglielmi
- Артикул: AP70010#05
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
34959 грн.
Двоважільний кухонний змішувач Guglielmi Pura AP70010#05 з поворотним виливом та важелями управління збоку.
| Характеристики змішувача | |
| Серія | Pura |
| Вид поверхні | хром |
| Вид змішувача | двоважільний |
| Тип підключення | до водопроводу та до фільтру |
| Монтаж | на мийку / стільницю |
| Вигляд виливу | поворотний |
| Висота виливу | 240 мм |
| Довжина виливу | 220 мм |
| Вид картриджа | керамічний |
| Діаметр монтажного отвору | 32 мм |
| Максимальна товщина стільниці | 50 мм |
| Особливості моделі | кут повороту виливу 360° |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантія | 2 роки |


