Опора для столу Scab Design Domino 730 мм (5140 AV 10) білий
- Виробник: Scab Design
- Артикул: 5140 AV 10
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
4897 грн.
Опора для столу Scab Design Domino 730 мм (5140 AV 10) колір білий.
Опора Domino розроблена командою дизайнерів Scab з урахуванням потреб клієнтів по всьому світу. Даний продукт допоможе облаштувати простір як удома, так і громадське місце на вулиці або в помешканні.
| Характеристики меблевої опори / ніжки | |
| Вид | опора для столу |
| Модель | Domino |
| Висота | 730 мм |
| Діаметр / Ширина задньої спинки (основи) | 540 мм |
| Діаметр колони | 76 мм |
| Max діаметр стільниці | 80 см |
| Max розмір стільниці | 80x80 см |
| Умови експлуатації | у приміщенні / на вулиці |
| Матеріал каркасу | алюміній |
| Особливості конструкції | квадратна алюмінієва колона з алюмінієвим зножжям з 4-ма регульованими по висоті ніжками |
| Кількість ніжок | 4 |
| Форма бази | хрестовина |
| Колір | білий |
| Комплектація | елементи опори в розібраному вигляді в 1-й коробці, фурнітура для кріплення |
| Об'єм упаковки | 0,044 м3 |
| Вага в упаковці | 5,5 кг |
| Країна виробник | Італія |



