Опора для столу Scab Design Cross 730 мм (5090 VT) сизо-сірий
- Виробник: Scab Design
- Артикул: 5090 VT
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
3855 грн.
Опора для столу Scab Design Cross 730 мм (5090 VT) колір сизо-сірий (тортора).
Опора Сross – оптимальне рішення щодо співвідношення ціни та якості, яке допоможе облаштувати простір як удома, так і громадське місце на вулиці чи в приміщення.
| Характеристики меблевої опори / ніжки | |
| Вид | опора для столу |
| Модель | Cross |
| Висота | 730 мм |
| Діаметр / Ширина задньої спинки (основи) | 550 мм |
| Діаметр колони | 35 мм |
| Max діаметр стільниці | 80 см |
| Max розмір стільниці | 80x80 см |
| Умови експлуатації | у приміщенні / на вулиці |
| Матеріал каркасу | сталь, чавун |
| Особливості конструкції | квадратна сталева колона з чавунним зножжям з 4-ма регульованими по висоті ніжками |
| Кількість ніжок | 4 |
| Форма бази | хрестовина |
| Колір | сизо-сірий |
| Комплектація | елементи опори в розібраному вигляді в 1-й коробці, фурнітура для кріплення |
| Об'єм упаковки | 0,029 м3 |
| Вага в упаковці | 12 кг |
| Країна виробник | Італія |



