Ручка-скоба Viefe 192 мм (0495.192.Z.610)
- Виробник: Viefe
- Артикул: 0495.192.Z.610
- В НАЯВНОСТІ
-
310 грн.
Ручка-скоба Viefe 192 мм (0495.192.Z.610), оздоблення п'ютер.
| Характеристики меблевої ручки | |
| Лінійка | Floid |
| Стиль ручки | Retro |
| Міжцентрова відстань | 192 мм |
| Габаритні розміри | 207,6х15,6 мм |
| Оздоблення | П'ютер |
| Тип ручки | Скоби |
| Матеріал | Замок |
| Комплектація | 2 гвинти М4х25 мм |
| Країна виробник | Іспанія |




