Ручка-скоба Viefe 192 мм (0495.192.Z.614) антична бронза
- Виробник: Viefe
- Артикул: 0495.192.Z.614
- В НАЯВНОСТІ
-
325 грн.
Ручка-скоба Viefe 192 мм (0495.192.Z.614), оздоблення антична бронза.
| Характеристики меблевої ручки | |
| Лінійка | Floid |
| Стиль ручки | Retro |
| Міжцентрова відстань | 192 мм |
| Габаритні розміри | 207,6х15,6 мм |
| Оздоблення | Антична бронза |
| Тип ручки | Скоби |
| Матеріал | Замок |
| Комплектація | 2 гвинти М4х25 мм |
| Країна виробник | Іспанія |




